Organik Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

Merhaba su arıtma cihazı almak isteyen kullanıcılarımız bugün sizler için son kampanyamız olan organik su arıtma cihazı hakkında bazı kısa bilgiler vermek istiyoruz.Eğer ki evinize veya işyerinize su arıtma cihazı almak istiyorsanız mutlaka bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Bugün sizler için tanıtımını yapacağımız cihazı organik su arıtma cihazı. Cihaz tamamen doğal ve organik mineraller oluşmuş olup sistem olarak ters ozmoz yani reverse osmosis sistemiyle çalışmaktadır. Sistemde toplamda 6 adet filtre olup 9 aşamadan oluşmaktadır. Sistem kapalı kasadır ve mutfağınızda veya tezgahınızın altında hiç bir şekilde yer kaplamamaktadır.

Açık kasa sistemlere göre daha az yer kaplayıp daha hızlı bir arıtıma sahiptir. Sistemin gerek çelik yapısı olsun gerekse plastik yapısı olup tamamen çelik olarak paslanmaz plastik olarak ise kaliteli bir yapıya sahiptir. Sistemin filtre özellikleri ise tamamen son sistem filtrasyon ünitelerine sahiptir. Son filtre olan özel olarak üretilen ve doğal mineral taşlardan oluşmuş bir filtrasyon ünitesine sahiptir. Filtrede bulunan doğal mineral taşlardan dolayı tamamen organik bir yapıya sahip olup suyun içerisine mineral ve ph gibi doğal mineral sunarak suyu mineral bakımından zenginleştirmektedir.

Belirttiğimiz gibi 6 filtre olup 9 aşamaya sahip olup ilk 3 filtrasyonda suyun içerisinde bulunan tortu,pas ve katı metalleri yok ettiği gibi suyun içerisinde bulunan klor ve kireçi yok etmektedir. Kendi bünyesinde absorte ettikten sonra dışarıya atarak size daha sağlıklı su vermesi sağlanmaktadır.

Cihazın en önemli filtresi olan membran filtre sayesinde ise suyun içerisinde bulunan 0,00001 mikron aralığında ki tüm zararları bakterileri yok ederek suyun içerisinde bulunan mineraller ile zararlı bakterileri ayırt etmektedir. Yani reverse osmosis mantığıyla çalışmaktadır ve cihazın en önemli filtresidir.

Diğer bir aşama olan post karbon filtre yani tatlandırıcı filtre özel bir filtre olup filtrenin içerisinde hindistan cevizinin kabuğunun tozları bulunmaktadır ve suya tat vermek amacıyla kullanılmaktadır.

Cihaz belirttiğimiz gibi ph’lı su yani alkali su üretimi yapmaktadır. Eğer ki alkali suyun ne olduğunu bilmiyorsanız araştırmanızı tavsiye ederiz. Alkali su sayesinde zengin mineraller elde edilerek ph derecesini en düşük olarak 7.5 üstüne getirmektedir. Ortalama ph oranı 7.5 ile 8,5 arasında ph sunmaktadır.

Eğer siz değerli su arıtma cihazı almak isteyen kullanıcılarımız bu ürüne sahip olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek bu ürünü satın alabilirsiniz.

Organik Su Arıtma Cihazı Satın Almak İstiyorsanız Tıklayınız

2 yorum

Bir cevap yazın

Su Arıtma Cihazı Satın Almak İçin Tıklayınız